05455504372
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sık Sorulan Sorular

Anasayfa » Sık Sorulan Sorular
FOSFAT(STTP) YOKTUR RAPORU VAR MIDIR?
Tüm temizlik grubu ürünlerimiz içeriğinde fosfat yoktur.Belirli periyodlarda 2007 yılında PAÜ, 2010, 2011,2012 yıllarında Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi tarafından ürünlerimiz içerisinde FOSFAT (STTP) olmadığına dair analizleri yapılıp, sonuçları belgeler bölümümüzde yer almaktadır.
FOSFAT(STTP) NEDİR? ERSAĞ ÜRÜNLERİNDE VAR MIDIR?
FOSFAT(STTP): Özellikle içme ve atık sulara, aynı zamanda toprağa zarar veren; doğadan yok olmayan bir kimyasal maddedir. Ersağ ürünlerinin hiç birinde fosfat YOKtur.
ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ NİÇİN MARKETTE BULAMIYORUZ?
Ürünlerimiz; verimli ve sağlıklı kullanım için anlatıma tabii olan ürünlerdir. Konsantredir. Yanlış kullanımda sonuç alınamaz. Doğru kullanım için anlatım ve uygulama gerekmektedir.
ÜRÜNLERİMİZDE HANGİ BİTKİLER KULLANILMAKTA?
Unutmamamız gereken bir şey vardır; atalarımız temizliği tamamen doğal yapmaktaydı. Buradan yola çıkan firmamız, asırlardan beri temizlikte kullanılan, şuan Avrupa'da çok iyi bilenen RİTHA'yı kullanmakta. Ayrıca kozmetik grubumuz da farklı bitki ekstratları kullanılmaktadır.
ERSAĞ ÜRETİCİ FİRMAMIDIR?
Şirketimiz; ürün portföyündeki ürünlerin tamamını, kendi fabrikasında üretmektedir.
ERSAĞ YERLİ FİRMA MI?
Şirketimiz Denizli Ticaret Odasına kayıtlı, yerli bir firmadır.
ERSAĞ ÜRÜNLERİ ORGANİK ve BİTKİSELMİDİR?
Üretmiş olduğumuz ürünlerin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasaldır.Örneğin 1 Litrelik ürünümüzün içerisinde 0,6 dan başlayarak organik kimyasallar bulunmaktadır.Dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir.Ancak bir ürüne doğal yada bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir.Dolayısıyla ürünlerimize %100 doğal yada bitkisel demek yanlıştır.
ÜYELİK AİDATI VAR MI?
Şirketimizde; üyelerden üyelik aidatı yada üyelik için herhangi bir bedel alınmaz.
ERSAĞ MARKETİNG SİSTEMİNİN KAZANCI NEDEN YÜKSEK?
Ersağ üretici bir firmadır. Üretici firma olmasının avantajlarını sistemine yansıttığı için marketing sisteminde kazancı yüksektir.
KARGO ÜCRETİ VAR MI?
100 Lira ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?