ersağ söğüt özlü krem içeriği ve faydaları | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ Söğüt Özlü Krem


Ersağ Söğüt Özlü Krem

ÜRÜN KODU : 334

Ersağ Söğüt Özlü Krem

Wattsap: 0545 550 43 72 İNDİRİMLİ SATIN ALABİLMEK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN

  Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

  • Özellikleri;

  Söğüt ve incir özleri içeren Ersağ Söğüt Özlü Krem, vücudun rahatlatmasına, içeriğindeki nane yağı ise vücudun ferahlamasına yardımcı olur. İçeriğinde yer alan Shea butter ve zeytinyağı, özel formülüyle cilde kolayca nüfuz ederken aynı zamanda cildi yumuşatarak, cildin nem kazanmasına ve cilde bakım yapmaya yardımcı olur.

  • Uygulama;

  Ersağ Söğüt Özlü Krem, ihtiyaç duyulan bölgelere yeterli miktarda sürülüp dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır.

  Ersağ Söğüt Özlü Kremiyle bence muhteşem bir güzelliğe imza attı.

  Ersağ söğüt özü kreminde bulunan bitki ekstraktları; Beyaz Söğüt Kabuğu Özü, Karite Ağacı Özü, Bahçe Nanesi Özü, Zeytinyağı Özü ve İncir Ağacı Meyve/Yaprak Özü

  Beyaz Söğüt Ağacı Özü Faydaları

  -Beyaz Söğüt ağacının özü kullanımıyla ilgili Anti-Analjezik (Ağrı-Kesici) özelliği üzerine araştırmalar hız kazanmıştır. Eklem rahatsızlıklarına sahip 763 hasta üzerinde yapılan bir çalışma doğrultusunda romatizmal ağrılar üzerinde 3-4 hafta gibi kısa bir süreçte yaklaşık %20 oranında ağrı oluşumda azalma gözlenmiştir. Özellikle çalışmalarda iyi sonuçlar özellikle yumuşak doku hasarı (incinme-burkulma-ezilme gibi ifade edilen durumlar), iltihaplı eklem hastalıkları ve sırt ağrısı üzerinde yapılan analizlerden elde edilen sonuçları içermektedir.

  Wattsap: 0 542 621 91 27

  -Aspirinin keşfi salisilik asittin keşfine dayanmaktadır. Ve bu bilgiye yol gösteren keşif Beyaz Söğüt ağacındaki salisilik asit üzerinde yapılan yoğun çalışmaların birer sonucudur. Salisilik asit kanın hatalı pıhtılaşmasını engellemeye yardımcıdır bu sebeple birçok kan sulandırıcı ilacın ana hammaddesidir. Beyaz Söğüt ağacı içerisinde doğal salisilik asit oranı yüksek olmasından dolayı kremlerde uzun dönemli kullanımlarda kan dolaşımı hastalıklarına karşı etkili olabileceği ifade edilirken bu hastalıkların başında varis, gut rahatsızlığına bağlı oluşan ödem gibi doku hasarları gelmektedir.

  -Beyaz Söğüt ağacının astranjen özellik dediğimiz damarları büzerek kanamayı durdurma etkisine sahip olduğu literatür bilgilerinde mevcuttur. Bu şekilde, cildin bir numaralı toniği olarak da adlandırılmaktadır. Özellikle ileri varis rahatsızlıklarında damarlarda oluşan deri altındaki kanama riskinin azalmasında uzun dönemli kullanımlarda yardımcı olma olasılığı vardır.

  -İlaç olarak kullanılan aspirin için risk faktörü sentetik olarak üretilen asetilsalisilik içeriğinden kaynaklıdır. Bu nedenle vücutta bazı (özellikle sindirim sistemi rahatsızları) yan etkiler oluşturmaktadır.

  -Tanninlerin yüksek oranda doğal içerikte varlığı salisilik asitin yoğun oranda kullanmadan ağrı kesici özelliğin artmasına yardımcıdır. Söğüt ağacı özünün asıl sırrı buradan gelmektedir. Biyokimyasal yolaklarda %8-20 arasında yüksek tannin içeriği salisilik asit, çinko ve demir emillimini arttırır. (Aspirin benzeri görevini yaparken aynı zamanda bu sebepten aspirin yukarıda belirtilen dezavantajlarını içermemektedir)

  Watsap: 0 542 621 91 27

  -Söğüt ağacı özünün yüksek hücre yenileme hızı sayesinde kronik ağrılarda etkinliği bilinmektedir.

  -Beyaz Söğüt ağacı özünde bulunan etken bileşenler; glikozidler (salisilik asit başta), tanninler, kafeik asit, vanilin, ferulik asittir.

  -Bir diğer önemli bilgi ise, FDA tarafından salisilik asit içeriğinin hastalıklar üzerinde genel değerlendirmesi ışığında siğil ve nasır benzeri yapılar üzerinde etkinliği incelenmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır.

  Bahçe Nanesi Özü

  • İçeriğinde mentol ve karvakrol içeriği yüksek olması nedeniyle, yağ formülasyonunda vücutta kullanımında romatizmal ve menstrual (muayen dönemlerinde) kramp ağrıları üzerinde etkili olduğu dile getirilmektedir.

  -Mentol içeriği ön plana çıkarken özellikle anti-bakteriyal özellikten bahsetmemize zemin hazırlıyor bunun yanında sadece Gram (+) bakterilere karşı değil aynı zamanda dirençli Gram (-) bakterilere karşı koruyucu özellik göstermesine olanak vermektedir.

  -Özellikle düşük dozlarda (0,0001 mg/ml) mentol içeriği lokal anestezik madde olarak tanımlanır. Yani o bölgeyi halk diliyle uyuşturarak ağrı kapasitesinin azalmasını sağlamaktadır. Bununla ilgili çalışmalar, medikal uygulamalarda anestezi için kullanılan uyuşturucu ve bağımlılık yapan maddeler arasından morfin ile karşılatırılmasına dayanmaktadır.

  Watsap: 0 542 621 91 27

  -Mentol türevleri aynı zamanda, Anti-mikrobiyal etki başlığında anti-fungal (mantar karşıtı) etki kapasitesi de yüksektir.

  -Bakteriyi öldürme gücü, mentol gibi fenolik bileşiklerin bakterinin çalışan enzimlerini durdurmasıyla ortaya çıkarken bu durum neticesinde o bölgede bakteri üremesini engeller. Bakterinin hücre zarını bozar ve çoğalamadan inflak etmesini sağlar.

  -Aynı zamanda sekonder metabolit içeriğin zengin olmasından dolayı doğal bir antibiyotik vazifesi görmekte, çevrenin insan sağlığına negatif etkilerini minimize eder.

  İncir Ağacı Meyve/Yaprak Özü

  -Antiviral aktivite: Özellikle İnsan vücudunda konakçı olarak yaşayan virüsler üzerinde etkilidir. Herpesvirüsü olarak adlandırılan halk dilinde uçuk virüsü olarak bilinen enfeksiyonel hastalık üzerinde verimli sonuçlar alınmıştır.

  -Özellikle genetik toksisiteye neden olan adenovirüslerin ve ekovirüslerin vücut sıvılarından ve deriden girişinin engellenmesine yardımcı olur.

  -Anti-parasitik aktivite: İnsan metabolizmasında ciddi hastalıklara yol açan sivrisinek türlerine karşı, ölümcül dozu çok yüksek kullanmadan (10,2 mg/ml) ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Heligmosomoides polygyrus cinsi cilt kurtları üzerinde etkilidir. Ciltte bu parazitten kaynaklı oluşabilecek lezyonları (yara oluşumunu) ve deri döküntülerin engellenmesinde yardımcı rol gösterir.

  -Özellikle steroid türevli kortizonlu krem kullanımından sonra cildin gözeneklerinde çoğunlukla genişleme gösterir. Ve krem sonrasında cilt dışarıdan birçok maddeyi cildin altına geçirme eğilimi gösterir. Bundan dolayı oluşabilecek cilt irratasyonlarını (cilt tahrişleri-iltihaplanma) engellemek için cildin eski güçlü koruyucu gücüne tekrar ulaşması gerekmektedir. İncir ağacı meyve özü cildin bu özel yapısı olan transdermal yapının tekrar düzenlenmesine yardımcı olur.

  Watsap: 0 542 621 91 27

  Karite ağacı Özü

  -Kozmetik ürünlerinde tercih rehberinin ilk sırasında yer alan karite ağacı özü FDA tarafından kozmetik endüstrisinde kullanımı onaylanmıştır. Nemlendirme etkisi için kremlerde %40 oranın üstünde dünyada tercih edilirken, özellikle dudak balmlarında kullanımı da %11 oranında dikkat çekmektedir.

  -Anti-İnflamatuar etkisi (iltihap engelleme özelliği) steroid (kortizon yapısında olmayan) yapısında olmayan ilaçlarla karşılaştırılmış (indometasin) ayak bölgesinde oluşan ödeme karşı çok daha iyi sonuçlar elde edilmiştir.

  -Anti- İnflamatuar özellik (lupeol etken madde) sayesinde kireçlenme bölgelerinde eklem yıkılmasını ve bozulmasının önüne geçilmesinde yardımcı olduğu vurgulanmıştır. Ayrıca, çevresel strese bağlı olarak cilt üzerinde oluşan tepki (egzama ve sedef gibi..) nin azalmasında etkilidir. Bu durumu da cilt kalınlığını, kollajen üretiminden ve cilt koruyucu bariyeri destekleyerek gösterir.

  -İki tane önemli aktif maddesi (psoralen ve bergapten) vardır. Bu aktif maddeler kazanımı ise güneşin zararlı UV ışınlarından kaynaklanan cilt hastalıklarında (cildin renginde bozulma, iyi huylu tümör oluşumu ve egzama gibi..) olumlu sonuçlar aldığı görülmüştür.

  NASIL SİPARİŞ VERİLİR ?

  Ersağ söğüt özlü kremi siparişi sitemiz üzerinden değil direk şirketin resmiz sitesinden orjinal olarak siparişi sağlanmaktadır.Başka yerlerdeki güvenilmez satışlardan sirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir. Siparişleri şirketin resmi sitesinden alabilmek için 724600 sponsor numarası ile üye olmanız ve belirlediğiniz şifre ile bu adresden ( burayı tıkla) giriş yaparak alışveriş bölümünden siparişinizi girebilirsiniz.Not: kapıda ödeme yoktur.Kredi kartı veya ptt havale,atm den havale ile ödemeler gerçekleşmektedir.Detaylı bilgi için watsapdan ( 0 542 621 91 27 ) lütfen ulaşıp yazınız.7/24 yazabilirsiniz.

  İsterseniz üyeliğinizi biz açabilir ve size watsap üzerinden ulaşabiliriz. Bunun için aşağıdaki bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır.

   Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

   Diğer ağrı kesici ferahlatıcı cleanball masaj kremini denediniz mi? İkisini birlikte kullandığınızda eminiz ki muhteşem sonuçlar alacaksınız. Masaj kreminin özellikleri ve faydalarına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız. http://www.ersagucretsizuyelik.net/ersag-masaj-kremi/

   ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

   1. İsimsiz dedi ki:

    Çok beğendim.

   BİR YORUM YAZIN

   Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?