Ersağ Pro 360 | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
pro-360

ÜRÜN KODU : 2052

Ersağ Pro 360, takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Pro 360 içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Tedarik için arayınız 05426219127

Bileşen Adı3 jel kapsül
Çörekotu Yağı2670 mg
Propolis Ekstraktı330 mg

Önerilen  Kullanım Şekli: Yetişkinler için sabah, öğlen ve akşam günde 3 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir. Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Sipariş için tel,watsap. 05426219127

Hangi Durumlarda Kullanılmalıdır?

 6 bakteri ve 1 mantar türü üzerine yapılan çalışmada entorococcus faecalis ve bordetella bronchiseptica bakterisi üzerinde propolis ve çörek otunun ayrı ayrı uygulanması ile birlikte uygulanması karşılaştırıldığında özellikle çörek otunun tek başına bir etkisi yokken ve propolisin de etkisi 8 mm-7,8 mm inhibisyon disk düzeyindeyken ikisi kullandığında disk çapı sırasıyla 20 ve 24 mm’lere çıkmıştır. Buradan çıkarılan sonuç çörek otu ve propolisin bir arada kullanımında 3 kat daha fazla bu bakterileri öldürücü etkisinin olmasıdır. Ayrıca candida albican mantarı üzerinde yapılan çalışmada ise propolis ve çörek otunun tek başına etkisi 14 mm iken ikisi birlikte kullanımı etkisi 40 mm’e çıkmış yine yaklaşık 3 katlık sinerjik etki gösterdiği görülmüştür. Bu bakteriler en çok bağırsak, akciğer ve yumurtalık sağlığını tehdit eden bakterilerdir ve bağırsak ve akciğer iltihabı ile yumurtalık sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

 Bağışıklık sistemini güçlendirir

 Alerjiye karşı etkilidir.

 Ağız içi sağlığı için yapılan bir araştırmada da zararlı mikroorganizmaları propolisin %99, çörek otunun yüzde 60 azalttığı laboratuvar çalışmalarında bulunmuştur.

 Özellikle diyabetik çalışmalarda iki bitki ekstraktının kullanımının etkiyi arttıracağı vurgulandığı için sinerjik etkisi ön plana çıkmaktadır. Yapılan çalışmalarda propolis ekstraktı ve çörek otu ayrı ayrı denenmiş, diyabet hastalığına bağlı böbrek hasarı olan hücrelerde propolisin çörek otuna göre hasarı daha hızlı iyileştirdiği gözlemlenmiş, özellikle iltihaba neden olan katalaz, glutatyon s transferaz enzim seviyelerini azalttığı görülüp bunlara bağlı olarak iltihap seviyesinde azalma görülmüştür. Makalenin sonuç bölümünde ise propolis ve çörek otunun birlikte kullanıldığında daha büyük bir etki yapacağı vurgulanmıştır.

 Çörek otu yağı ve propolisin radyasyona bağlı katarakt üzerine etkileri üzerine yapılan bir çalışmada katarakt oranının çörek otu yağında %20’ye, propoliste %30’a düştüğü gözlemlenmiştir.

SİPARİŞ TEL,WATSAP : 0 542 621 91 27

İşletme Kayıt No : TR-20-K-014963 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ Pro 360 Onay Numarası: 006240-05.08.2019

Ersağ Pro 360 takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Özlem dedi ki:

    Kaç yaşından itibaren kullanılabilir

  2. Anonim dedi ki:

    11 yaş üzeri

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?