ersağ sıvı propolis | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ Sıvı Propolis

04 Kasım 2018
4 kez görüntülendi

Ersağ propolis nedir?

ERSAĞ SIVI PROPOLİSİ ALKOLSÜZ ÜRETMİŞTİR.

BOZAN YAVUZ 0 542 621 91 27 DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

➡️Neden suda çözünür propolis damla kullanmalıyım?
Propolis doğal haliyle suda çözünür özellikte değildir. ERSAĞ, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla propolise suda çözünür özellik kazandırmıştır. ⚠️Böylece vücudumuzun propoliste bulunan antioksidan bileşenlerden yararlanma oranını en az 2 kat arttırmıştïr!👈👈 Ersağ sıvı propolis yüzde yüz doğal antibiyotik
Propolis, yapışkan, reçinemsi bir maddedir. Bal arıları değişik bitkilerden toplayarak kovanlarına getirirler. Arılar kovanı dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer zararlılardan korumak için üzerini propolisle kaplarlar.

Arılar ersağ propolisi, kovanın iç duvarlarını düzgün hâle getirmek, peteklerin ağızlarını kapatmada ve başka canlıların içeriye girmesine engel olmak amacıyla kullanılır. Girdikten sonra ölen canlıları propolisle mumyalayarak kovanlarını koruma altına alırlar. Propolis kovandaki larvalara, mantar ve bakterilere karşı antibiyotik etki gösterir.

Propolisin etkileri arıların bitkilerden topladığı antioksidan etkili bileşenlerine bağlıdır.

Kovanda oluşan hasarların ve çatlakların onarımı için ve kovanlarını korumak amacıyla kullanılan propolisin rengi sarımsı yeşilden koyu kahverengiye dek değişir.

Arıcılar kovandaki balı aldıktan sonra propolisi kovandan kazıyarak toplarlar. Sonra bazı işlemlerden geçirilmek suretiyle propolis kullanıma hazır hale getirilir. İçeriğinin önemli bir bölümünü flavonoitlerin oluşturduğu propolisin bileşiminde, polifenoller, fenolik asitler ve bunların esterleri, terpenler, steroitler, B1, B2, C ve E vitaminleri, mineraller ve aminoasitler yer alır.

0 542 621 91 27 DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

Sıvı propolis

👉👉ERSAĞ Suda Çözünür Damla Propolis, uzman bir ekip tarafından uygun alt yapı, bilgi ve teknik donanım ile işlenir; içeriğinde yer alan polifenoller, terpenoidler, amino asitler, uçucu organik asitler, ketonlar, kumarin, kuinonlar, vitamin ve mineraller korunarak suda çözünebilir forma kavuşturulur. Bileşiminde de hiç alkol içermez! Ersağ Sıvı Propolis DamlaPropolis’i doğrudan suya ilave ederek tüketebilirsiniz!
➡️Neden suda çözünür propolis damla kullanmalıyım?
Propolis doğal haliyle suda çözünür özellikte değildir. ERSAĞ, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla propolise suda çözünür özellik kazandırmıştır. ⚠️Böylece vücudumuzun propoliste bulunan antioksidan bileşenlerden yararlanma oranını en az 2 kat arttırmıştïr!👈👈
ERSAĞ SIVI PROPOLİS Suda Çözünür Propolis Damla, %60’ı su olan vücudumuzun propolisten yüksek oranda yararlanabilmesini sağlar…
▶️Kullanım Şekilleri..
Su içinde tüketim ve kullanım: Ağız sağlığı için ekstraktından yarım litre suya bir tatlı kaşığı konup çalkalayarak bu sıvı ile gargara yapılabilir. Yine aynı sıvıdan sabah akşam birer yudum alınabilir. Bu sıvı kahve ya da meyve suyu gibi içeceklere de katılarak tüketilebilir
⚠️⚠️⚠️ARİ ÜRÜNÜ OLDUĞU İÇİN SICAK SIVILARIN İÇİNDE KULLANMAYIN. METAL KAŞIK, ÇATAL VS DEĞMEMESİNE ÖZEN GÖSTERİN.

0 542 621 91 27

 DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

Propolisin Faydaları Nelerdir:

* Bağışıklık sistemini destekler.

* Hastalık etkenlerine yönelik vücut direncinin yükseltilmesi amacıyla kullanılabilir.

* Antioksidatif etki açısından propolis diğer arı ürünleri arasında en yüksek etkiye sahiptir.

* Soğuk algınlığından korunmak amaçlı alınabilir.

* Akne ve uçuk için haricen kullanılır.

* Propolis kullanımı bademcik iltihabı, farenjit, larenjit için etkilidir.

* Ağız ve boğaz mukozası sorunları için hem oral olarak hem de gargara biçiminde kullanılır.

* Dişeti hastalıklarına karşı korucuyucu özelliktedir.

* Bioflavonoidler bakımından zengindir.

* Propolis ile ilgili yapılan araştırmalar bu maddenin ülserler, iltihaplı hastalıklar ve yanıklar için olumlu etkileri olduğu sonucunu ortaya koymuştur.

* Japon Kanser Araştırma kurulu tarafından 1991 düzenlenen toplantıda propolisin anti-kanser etkisiyle ilgili tebliğ sunulmuştur.

* Amerikada yapılan bir araştırmada propolisteki caffeic asit esterlerinin bağırsaktaki kanserli hücrelerin büyümesini inhibe edici özellikte olduğu görülmüştür.

* Yaraların iyileşmesinde hücre yenileyici olarak etkilidir.

* Mikroptan arındırıcı, bakteri üremesini durdurucu, iltihap giderici, mantarlara karşı etkili ve kas gevşetici etkileri vardır.

* Bakterilere karşı etkisi galangin, pinosembrin, kafeik asit ve ferulik asit içeriğinden, virüslere karşı etkisi kafeik asit, kersetin ve luteolinden, mantarlara karşı etkisi de pinobanksin, pinosembrin, kafeik asit, benzil ester, sakuretin ve pterostilbene ‘den kaynaklanmaktadır.

* Prostaglandinleri üreten enzimleri bloke edici özelliğiyle anti iltihapsal etkinliğe sahiptir.

BAŞKA MARKA SIVI PROPOLİSLERE TEMKİNLİ YAKLAŞIN.AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYİN.

Ersağ sıvı propolis ürününü detaylı incelemek için tıklayınız.

0 542 621 91 27

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

Kayıt olup sipariş girmek için bilgilerinizi aşağıda doldurup bize gönderiniz.

  Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?