Neden Ersağ | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Neden Ersağ

Anasayfa » Neden Ersağ

NEDEN ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ KULLANMALIYIZ?

Biz Ne İş Yapıyoruz?

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz, aşağıda doğal yerli üretim ürünlerden bahsedeceğiz.Biz ise net working olarak çalışan kişileriz. Ürünleri Denizli’de kendi fabrikalarında Ege Üniversitesi işbirliği ile AR-GE çalışmaları yaparak üreten ERSAĞ şirketidir.Biz ise bu ürünlerin tanıtımını yaparak bu sağlıklı doğal ürünlerin herkes tarafından kullanılmasını sağlamak istiyoruz.Bu şekilde hem çevreyi hem ülkemizi hemde kendi sağlığımızı korumamıza katkıda bulunarak büyük sevap işlediğimizi düşüyoruz.

ERSAĞ ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ CANLI BİLGİLENDİRME ALMAK İSTERSENİZ WATSAPDAN BİZE YAZIN İSTERSENİZ WATSAP GRUBUMUZA ALIRIZ VE BİRBİRİNDEN KIYMETLİ EKİBİMİZLE SOHBET EDEBİLİRSİNİZ.

Tüm ürünlerin Fiyat listesi için tıklayınız.

Bunu yanı sıra sizleri kendimize üye yaparak şirketten sizin siparişlerinizin miktarına bağlı olarak prim almaktayız.Yani hem kullanıyoruz hemde para kazanıyoruz.Sizler de isterseniz sadece ürünleri kullanmak, isterseniz satış yaparak ya da üye bularak kendi kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ersağ şu anda en çok kazandıran üretici bir şirkettir.Ersağ ürünleri her kesime hitap etmektedir.İnanıyoruz ki sizlerinde ersağ ürünlerine ihtiyacınız bulunmaktadır.Bugün deterjan için hemde sağlıksız kanserojen olmalarına rağmen marketlerde gezip duruyorsunuz.Biz hem doğal,hem yerli hemde kaliteli ürünleri kapınıza kadar ulaştırıyoruz.Ürünlerimizi mutlaka inceleyiniz.

Gıda takviyeleri konusunda ise en kaliteli ve helal sertifikalı olacak şekilde ersağ şirketi isim yapıp tüm dünyaca tanınmak için uğraşmaktadır.O yüzden hileye asla kaçmamaktadır. Merdiven altı ürünlerle asla karıştırılmamalıdır.Her ürünü Tarım bakanlığı tarafından onaylıdır. Sağlık bakanlığı onayı sadece ilaçlarda olmaktadır.Gıda takviyeleri ilaç değildir.Hasta olmadan sağlığımızı korumaya yöneliktir.Hasta olduktan sonra kullanılması ancak vücudun o maddeleri tekrar yerine getirmesi açısından yararlı olmaktadır. Ersağ ürünlerinden bazıları ile ağrılarınızı dindirirken bazıları ile çocuk sahibi olmaya kadar giden sonuçları bulunmaktadır.

Ersağ yüzde yüz yerli malıdır.

Denizli’deki tesislerde her türlü belge ve sertifikaları ve üniversitelerle AR-GE çalışmaları ile ve Türk işçi çalıştırmaları ile yerli bir firmadır ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Ersağ yüzde yüz yerli malıdır. Yabancı firmaların ürünlerini alarak çuval çuval paralarımızı yabancılara yedirmemizin hiç bir anlamı olmadığını düşünmekteyiz.Neden ersağ dediğimizde bilinmelidir ki kalkınmamızı sağlayan yerli üretime her zaman destek verilmesi ülkemizin menfaatinedir. Sizlerden de yerli üretimi desteklemenizi istiyoruz.Ersağ temizlik,kozmetik,gıda takviyeleri üretimi yapan yerli bir firmadır.

Ersağ ürünleri sağlıklıdır,şifa verir.

Ersağ ürünleri indirimli alış için kaydınızı açalım,ve size watsapdan ulaşalım.

Ersağ ürünlerinde zararlı kimyasallar bulunmamaktadır.Organik bir şekilde bitkisel kullanım söz konusudur. Kullanılan ritha bitkisi Muson Asya’sında yetişmekte ve Avrupa da dahi anti bakteriyel sabun olarak kullanılmaktadır.Cildi güzelleştirici,renk açıcı gibi özellikleri ile bir çok insan kimyasal deterjanları da bırakması sonrasında cilt hastalıkları başta olmak üzere bir çok sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır.

ritha bitkisi

Gıda takviyeleri de son teknoloji ile extratların çıkarılması sayesinde helal sertifikalı bir şekilde üretim yapılmaktadır.Malumunuz son yıllarda gdo lu olsun hormonlu olsun bir çok yediğimiz üründe sıkıntılar bulunmaktadır.Vücudumuz beslenemediği gibi toksin maddeler birikmekte bu da sağlığımızı olumsuz etkilemektedir. İşte bu toksin maddeleri vücuttan atmak ve düzgün beslenmemizi sağlamak için bakanlık onaylı gıda takviyelerimiz herkesin kullanması gereken ürünlerdir.

Ersağ ürünleri konsatredir.

Ersağ temizlik ürünleri konsantre olup, bir çok ürünü (yağ çözücü,genel temizlik,damla,banyo wc…) su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.Yağ çözücü ve banyo wc yi üçte bir oranında su ile çoğaltarak bir kiloluk ürünü üç kiloya çıkartabilirsiniz.Genel temizlik ürününü bir litre suya 3 kapak ilave ederek temizlik maddesi elde etmiş olursunuz.

ersağ yağ çözücü

Ersağın bazı ürünleri anti bakteriyeldir.

Banyo wc ürünü çamaşır suyu niyetine kullanarak çamaşır suyunun kanserojen , astım, cilt hastalıkları gibi zararlarına karşı evimizde güvenle kullanabiliriz.Çok amaçlı olarak kullanabildiğimiz banyo wc nin yararları saymakla bitmez.Akan kanı durdurmasında tutun odadaki bakteri ve mikropları barındırmayışına kadar bir çok faydası vardır.14 adet bakteriye karşı etkili olduğu sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış antibakteriyel bir üründür.Bakteri ve mikropların en çok bulunduğu kapı kolları,buzdolabı kapı kolu, tv kumandası, madeni paralar,klozet vs gibi yerlere püskürterek gerçek hijyeni sağlamış oluruz.Kimyasal ürünlerde hijyen yalanına asla inanmayın.Bizleri zehirleyen maddeler bizlere hijyen sağlayamaz.Odalarımıza yastık kılıflarına banyo wc püskürtmeyi unutmayınız.

Aynı şekilde propolisli sıvı el sabunu anti bakteriyel bir üründür.Temizlik konusunda temiz olduğunu idda edenler sıvı sabunla ellerini yıkattırdığımızda akan kirleri görünce şaşkınlık geçiriyorlar ve bu durumdan etkileniyorlar.Bir defasında bir öğretmen arkadaş bisiklet zincirinin yerinden çıkması sonucu elleri yağlanmış ve normal sabunla 3- kere sabunlama yapmasıyla ancak çıkan yağların sıvı el sabunuyla tek seferde çıkması sonucu ürüne hayran kalmış ogün bugündür ersağ ürünleri kullanır olmuştur.

ersağ banyo wc

Ersağın çamaşır yıkama tozları da anti bakteriyel özelliğe sahip olduğundan çamaşırlarda bakteri oluşumu mümkün olmamaktadır.Gerçek hijyen sağlanmış olarak çamaşırlarınızı giyebilirsiniz.

Ersağ ürünleri çevreyi kirletmez.

Günümüzde su sıkıntısı giderek yaygınlaşmaktadır.Küresel ısınma ile birlikte dünyamızda artan sera etkisi sonrası ısınma değerleri yükselmekte ve kuraklık sıkıntısı ortaya çıkmaktadır.Su hayat demektir.İsraf etmemek gerekir.Var olan sularımızı kirletmek son derece tehlikeli bir iştir.İlerleyen yıllarda yaşanacak su sıkıntıları ile birlikte su savaşlarının olacağı tahmin edilmektedir.Bugün petrol yarın su. Kimyasal deterjan ve temizlik ürünleri içerisindeki petrol türevleri ve kimyasalların yanında fosfat maddesi yüzünden toprak ve suyu kirletmekte,bu durum geri dönülemez bir olumsuzluğun ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.İnsan ile doğa sürekli etkileşim halindedir.İnsanoğlu doğal ortamın önemli unsurlarından olan toprak ve suyu kirletmesi ile doğal ortamdan büyük bir tokat yiyeceği aşikardır. Ersağ ürünlerinin hiç birisinde fosfat bulunmamaktadır. Petrol türevleri yoktur. Çevre dostu ürünlerdir.O kadar ki Kullandığı malzemeler kaplar vs hatta üzerlerindeki yazıları yazan mürekkep dahi çevre dostudur.

ersağ beyazlar için yıkama tozu

Ersağ ürünleri pahalımıdır?

Ersağ ürünlerinin pahalı olduğunu söyleyen kullanıcılar mevcuttur.Aslında hesap yapıldığında durumun hiç de öyle olmadığı ortaya çıkmaktadır. Kullanım sayılarına bakıldığında kimyasal ürünlerle aynı kullanıma sahip olduğu görülür. Bur da tabi sağlık mı para mı diye sorsak önce sağlık deriz ama paranın peşinden gideriz.Sonra hastanelerde sıra bekleyen insanlara tanık oluruz.Sağlığımızı sağlıklı iken kıymetini bilip korumamız gerekir. Kaliteli ürünler er zaman fiyatlıdır.Eşek eti satmak serbest olsaydı inek etinden daha ucuz olurdu.Dolayısıyla ucuz gibi görüp kimyasallarla hem kendimizi hem ailemizi,çocuklarımızı hemde toprağı ve suyu kirletmek doğru birşey olmasa gerek.Üstelik kimyasal deterjanların içersindeki mermer tozunu ağırlık yapsın diye karıştırdıklarını da araştırabiliriz.Durulama sonra çamaşırlarınızı silkelemenizi ve o tozları görmenizi tavsiye ederim.

Ersağ şirketi üretici firma olduğu için ve manevi yönden hediyeleşmeyi güzel davranışlardan gördüğü için üyelerine her 100 liralık alış verişine 1 hediye,200 liralık alış verişine 3 hediye vermektedir.İki haftada bir olmak üzere 7 ürün içersinde 5 adet hediye vererek ( avantaj paketten bir ürünü yarı fiyatına almak şartıyla) 180 liraları bulan değeri ile üyelerini mutlu kılmaktadır. Ersağ bereket demektir. Ersağ kullanan evlerde bereket olur.Çünkü temizlik imanda gelir ve gerçekten temizlenen insanların işleri yolunda gider.

Ersağ Bitkisel ürünlerini tercih etmeliyiz?🌱🌿

🌿· Ersağ yerli firmadır: Böylelikle paranız ülkemizde kalmış, üstüne sağlıklı ürünler kullanmış olursunuz. Diğer bazı firmalar, kesinlikle iddia ettikleri gibi zararsız olmayıp, hem çeşitli hastalıklara sebep olarak ülkemizi sağlık masrafına sokmakta, hem de paramızın yabancılara gitmesine neden olmaktadır.

🌿· Ersağ üretici firmadır: Bu yüzden, ürünleri çok daha ucuzdur. Ayrıca sponsorluk sisteminde yüksek kazanç sağlamasının nedeni de budur.

🌿· Ersağ ürünlerinde kullanılan maddeler organik olup, doğa ve insan sağlığına zarar vermez.

🌿· Ersağ temizlik ürünlerinde organik sertifikasıyla Türkiye’de ilklerden olmuştur.

🌿· Ersağ; fosfat yoktur, ISO 9001:2008 ve helal ürün sertifikaları gibi çeşitli sertifikalara sahiptir.

🌿· Ersağ ürünlerinin hiçbirinde fosfat yoktur. Çamaşır, bulaşık ve tül perde tozlarında fosfat kullanmayarak yine Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

🌿· Ersağ ürünleri konsantre olduğu için çok daha ekonomiktir.

🌿· Ersağ şirketi çalışanlarıyla, müşterileriyle, üyeleriyle ve sponsorlarıyla bir ailedir.

🌿· Ersağ yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakma adına bilinçli çevre gönüllüleri oluşturmuştur.

🌿· Ersağ ülkemiz ve insanlarımız için sağlıklı toplum oluşturmayı kendisine görev edinmiş, insan ve çevre sağlığı için dil, din, ırk, ulus ayrımı yapmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

🇹🇷Ersağ ürünlerini kullanarak ülke ekonomimize ve aile ekonominize de büyük katkıda bulunacaksınız.

Nasıl mı ?

💧· Ersağ ürünleri konsantre olduğu için az miktarda ürünle çok daha iyi sonuç alırsınız. Böylelikle ödediğiniz paranın karşılığını çok daha fazla almış olursunuz…

💧· Ersağ ürünleri bitkisel olduğundan sizleri kimyasal ürünlerin sebep olduğu hastalıklardan korur. Tabiri yerindeyse, “eski toprağın” yaptığı temizlik gibi hiçbir kimyasala bulaşmadan temizlik yapmış, sağlıklı yaşamış olursunuz. Böylelikle ülkemiz de kimyasalların neden olacağı gereksiz sağlık harcamalarından kurtulmuş olur.

💧· Daha önce de anlattığımız gibi, Ersağ %100 yerli bir şirkettir. Ersağ’ dan alışveriş yaparak, zararsız olduklarını iddia eden ve maalesef ülkemizde çok yaygın olan bazı yabancı firmalara “dur” demiş, onların pazar payını azaltmış olursunuz. Yani, temizlik için harcadığımız para ülkemizde kalmış olur…

Yazan: Muzaffer BÜYÜKDAĞ

SPONSOR NO: 724600

Ersağ ürünleri indirimli alış için kaydınızı açalım,ve size watsapdan ulaşalım.

  Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 26 YORUM

  1. Bir dost.. dedi ki:

   Cok basarili olmus emeğinize saglik

   1. admin dedi ki:

    Teşekkürler

  2. Nezaket Güner dedi ki:

   Çok güzel bir site hayırlı bol bol kazançlar ve üyeler inşallah

   1. admin dedi ki:

    Çok teşekkürler,inş.gümüş öncü olursunuz Nezaket hanım

    1. Anonim dedi ki:

     İnşallah diyeyim

  3. Bozan yavuz dedi ki:

   Kisacasi neden mi ersag mutluluk huzur ve sağlık için her zaman ersag Bilgilendirme. Sonuç verir inşallah emeginize saglik

   1. admin dedi ki:

    Çok teşekkürler, rabbim öncü yapsın seni inş.

  4. SEVINC CAM dedi ki:

   Neden ERSAG VATANIM ICIN BAYRAGIM ICIN YERLI MALI KULLANMAK ICIN KENDI ULKEM ICIN ERSAG KULLANIYORUM VE HERKESI TESVIK EDIYORUM.BU BIR SEVDA ERSAG SEVDASI🇹🇷🇹🇷🇹🇷

   1. admin dedi ki:

    Ersağlı bereketli sağlıklı günler dilerim müdürüm.

  5. Kemal almaz dedi ki:

   Hayırlı bol kazançlar Muzaffer bey. Çok başarılı olmuş. Başarılar dilerim …👏👏👏

   1. admin dedi ki:

    Çok teşekkür ederim, çok sağolun

  6. Ayşe afşar dedi ki:

   Ersağ bir sevdadır,Sağlıktır,Hayattır,Böyle bir site açarak bizim bilgilerimize bilgi kattınız muzaffer bey .İnşallah ersağ girmeyen ev kalmasınİnşİnşalla

  7. Ayşe afşar dedi ki:

   Ersağ sevdadır .ersağ sağlıktır.hayattır.böyle bir sitede bilgilerimize bilgi kattınız muzaffer bey çok teşekür size.ersağ kullanıyoruz. ersağ girmeyen ev kalmasın.

   1. admin dedi ki:

    ersağlı bereketli huzurlu günler dilerim.

  8. Fadime Şahin dedi ki:

   Başarıların daim olsun ersağ kullanmayan ev kalmasın teşekkür ederiz. Muzaffer bey

  9. Aysel Gürel dedi ki:

   Neden ersağ çünkü sağlıklı ürün olduğu için vatanım için geleceğim. için Bu site çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık bereketli olsun yolunuz açık olsun Muzaffer bey

  10. Kerem yusuf dedi ki:

   Muzaffer Bey çok faydalı bi işe imza atmissiniz başarılarınızın devamını dilerim

   1. admin dedi ki:

    teşekkürler

  11. Tuğba Kaya dedi ki:

   Herşey gayet güzel olmus elinize emeginize saglik basarilar dilerim

  12. Anonim dedi ki:

   Ersağ vazgeçilmezimmmm

  13. Vehibe Erdemir Yüreklitürk dedi ki:

   Ersağ ile yeni sayılırım iyiki tanıdım çok memnunum emeği geçenlere tşklr başarılar diliyorum

  14. Aynur Yazıcı dedi ki:

   Ersağ ile ilgili çok faydalı bir blog yazısı olmuş elinize sağlık 😊 Ersağ ile bir kuaförde tanıştım ve WhatsApp iletişim grubuna dahil oldum. İletişim grubu sayesinde bir sürü yeni bilgi edindim. Evimizin demirbaşı oldu ve Ersağ’dan önce temizlik yapıyor muydum Diye sorar oldum kendime iyi ki Ersağ var 👍🏼💐

  15. Melek Şimşek dedi ki:

   Neden ersağ çünkü sağlıklı ürün olduğu için bize bu siteyi sunduğun için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık bereketli olsun yolunuz açık olsun

  16. Melek Şimşek dedi ki:

   Çok güzel site sayesinizde bilgi öğreniyoruz. Ersağ sağlıklı ürün olduğu için kullanıyorum. Teşekkür ederim Abi

  17. Arletha dedi ki:

   I quite like looking through an article that can make people think.
   Also, thanks for allowing for me to comment!

  18. Roberta dedi ki:

   I am sure this article has touched all the internet viewers,

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?