Ginkgo Biloba | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
11 Mayıs 2018
3 kez görüntülendi
ginko -günde 2 kez aç karnına bol su ile.

 

Ginkgo Biloba Nedir?

Gingko biloba ağacı, ülkemizde olmayan ancak   Çin’de olup eskiden beri bilinen. 30 metreleri bulan gingko biloba ağacı, Asya kıtasında yaygın olarak alternatif tıp tarafından kullanılmaktadır.Özellikle alzheimer hastalığı (alzemır),halk arasında bunama denilen rahatsızlığı geciktirici, denge kaybını sağlayıcı özelliği ile vertigo tipi baş dönmelerine ve kulak çınlamalarına iyi geldiği gözlemlenmiştir.Saç dökülmesi,beyin sağlığı gibi konularda oldukça yararlı sonuçları olan ginklo bloba insanlığa şifa sunmaktadır.

gingo

Ginkgo Bilobanın Faydaları Nelerdir?

Asya kıtasında yaygın olarak alternatif tıp tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında gingko biloba yaprakları ve gingko biloba özü, gingko biloba ekstresi cilt kozmetik ürünlerde kullanılır.

Gingko biloba ağacı yanında gingko biloba yaprakları sağlığa katkıda bulunan zengin vitamin, mineral ve bileşenler içermektedir. Gingko biloba yaprakları içerdiği besin maddeleriyle sinir sağlığından kalp sağlına, göz sağlığından cilt sağlığına çok geniş yelpazede sağlığımıza hizmet eder.

Astım – Bronşit:  Ginkgo biloba, astım ve bronşite iyi gelmektedir. Günde sabah ve akşam iki fincan ginkgo biloba çayı astım ataklarını hafifletebilir. Ginkgo biloba yaprağı çayı düzenli olarak tüketildiğinde, bronşları açmaya yardımcı olabilir. Ginkgo biloba ağacı çayı, ayrıca aynı zamanda sigaranın verdiği zararları azaltabilir.

Ruh Sağlığı: Ginkgo biloba kapsülü, son yıllarda depresif sorunların giderilmesi için kullanılmaktadır. Çünkü, ginkgo biloba özü merkezi sinir sistemini etkileyebilecek bileşenler ve asitler içermektedir. Ginkgo biloba ekstresinin doğal şifa kaynağı olması ve yapay kimyasal maddeler içermemesi sağlık açısından risk taşımadığı için, ginkgo biloba tabletleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Beyin Sağlığı: Ginkgo biloba; alzheimer hastalığı, hafıza kaybı ve diğer nöral sorunlara karşı savaşır. Yapılan araştırmalar, Ginkgo biloba özünün aynı zamanda zayıf olan çocuklar için hafızayı kuvvetlendirici özelliğinin olduğunu ve konsantrasyonu geliştirdiğini ortaya koymuştur.

Saç Dökülmesini Önler: Ginkgo biloba, büyük ölçüde saç incelmesi ve saç dökülmesini azaltabilir. Erkeklerde sık rastlanan kellik için faydalı olduğu kanıtlanmıştır.

Alzheimer Hastalığına Faydaları: Ginkgo biloba özü üzerine yapılan bilimsel araştırmalar, ginkgo bilobanın alzheimer hastalığına iyi geldiğini ortaya koymaktadır. Zihinsel bir hastalık olan alzheimer, genelde yaşlanmaya bağlı olarak unutkanlığa neden olur. Bilimsel araştırmalar, ginkgo biloba ekstresinin ilerlemiş alzheimer hastalığını tedavi etmediğini, yalnız hastalığa yakalanma riskini azalttığını ortaya koymuştur. Ginkgo bilobanın genel anlamda beyin ve zihin sağlığını koruyor olması düzenli olarak ginkgo biloba çayı tüketmeyi önemli kılmaktadır. Özellikle çocukların zihin sağlığı için az dozlarda ginkgo biloba bitki çayı tüketmelerinin teşvik edilmesinde fayda var.

Nasıl temin edilir?

Bir çok firma ginglo blobanın kapsülünü çıkartmakta ve piyasada değişik fiyatlarla satılmaktadır. Bu konudaki görüşümüz Tarım bakanlığı tarafından onaylanmış ve her türlü izin ve belgelerinin alındığı merdiven altı üretim yapmayan firmalardan alınmasıdır.Kapsülünün domuz jelinden yapılmadığından emin olunuz.Genelde helal sertifikası varsa bu güveni vermiş demektir.Ayrıca extrat olmasıda tercihlerinizde olmassa olmasınız olmalıdır.

NASIL SİPARİŞ GİRİLİR?

Sipariş girebilmeniz için önce üyelik açtırmanız gerekir.Ücretsiz ve alış yapma zorunluluğu yoktur.Üyelikte tc no ad soyad doğum tarihi fatura kesimi,prim ödemeleri, ve başkaları tarafından üyeliğinizin kullanılamaması için gereklidir.11 yıldır güvenilir bir şirket olduğunu kanıtlamıştır.

Üye olduktan sonra sizin cep telefonunuza üye no ve muzaffer Büyükdağ sponsorluğunda üye olduğunuz bilgisi gelir.üye olurken şifrenizi kayıt etmeği unutmayınız. Artık üye no ve şifrenizi kullanarak sayfanıza giriş yapabilirsiniz.Sayfanızda kargo için adres belirleyip alış  veriş bölümünden sepetinize isdediğiniz ürünleri ekleyebilirsiniz.İlk alışta 100 liralık sipariş girmek zorundasınız.Kargo bedava ve 100 liralık siparişe 1 ürün 200 liralık siparişinize 3 ürün hediye seçeneği sunmaktadır.Takıldığınız yerleri 05455504372 nolu telefona watsapdan sorabilirsiniz.7/24 hizmetinizdeyiz.

SPONSOR BİLGİLERİ BÖLÜMÜNE 724600 YAZMAYI LÜTFEN UNUTMAYINIZ.SİZE DESTEĞİMİZ BU NO İLE GERÇEKLEŞECEKTİR.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜYE GİRİŞİ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2018 Ersağ ürün kataloğu

Ürünlerin sonundaki ilk rakam üye olduğunuzdaki fiyatlardır.İkinciler ise üye olmadan almak isterseniz geçerlidir.Üye olmak herzaman hediyeleride düşününce daha karlıdır. İlk alımdan sonra yüzde 10 daha indirim kazanacağınızı hatırlatırız.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için gümüş öncümüz Sevinç Çam Hanımefendiyi çekinmeden arayabilirsiniz.Görevimiz sizlere yardımcı olmak.

05455504372 Nasıl temin edebilirsiniz.İster telden ister watsapdan ulaşabilirsiniz.

SİTEMİZ ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ TANITAN SPONSOR SAYFASIDIR.SİTEMİZDE ÜRÜN SATIŞI YAPILMAMAKTADIR. SATIN ALABİLMEK İÇİN RESMİ ERSAĞ SİTESİNDEN 724600 SPONSOR NOYU KULLANARAK ÜYE OLMANIZ VE ÜYE GİRİŞİ YAPARAK ÜRÜNLERİ SİPARİŞ ETMENİZ GEREKMEKTEDİR.YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ NOYU YA ARAYIN YA MESAJ BIRAKIN Kİ SİZE SEVİNÇ HANIM YARDIMCI OLSUN.

 watsapp: 05455504372

İsterseniz üyeliğinizi biz açabiliriz.Bunun için aşağıdaki formu eksiksiz doldurup gönder tuşuna basmanız yeterlidir.Üye olduğunuzda hayırlı olsun mesajları göndereceğiz.

  Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

  ginko

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. admin dedi ki:

   Kullanıp faydasını görenler buradan fikirlerini yazabilirler.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?