Ersağ Saklama Kapları | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ Saklama Kapları

12 Kasım 2018
3 kez görüntülendi

Ersağ Saklama Kapları

Ersağ sağlıklı saklama kapları 4 boy seçeneği ile geniş kullanım imkanı sağlar. Ersağ sağlıklı saklama kapları her türlü gıdalarınızı ( et,süt,balık,meyve,sebze,bakliyat v.b)güvenle muhafaza etmenize yardımcı olur. Ersağ sağlıklı saklama kapları, gıdalarınızı buzdolabında saklarken kokularının birbirine karışmasını engellemeye yardımcı olur.

3000 KOD NUMARASIYLA 4 LÜ SAKLAMA KABIMIZ,

3001 KOD NUMARASIYLA 3 LÜ SAKLAMA KABIMIZ,

3002 KOD NUMARASIYLA  4,5 LT LİK SAKLAMA KABIMIZ,

3003 KOD NUMARASIYLA  2,5 LT LİK SAKLAMA KABIMIZ,

3004 KOD NUMARASIYLA  1,2 LT LİK SAKLAMA KABIMIZ,

3005 KOD NUMARASIYLA  0,5 LT LİK SAKLAMA KABIMIZ,

3006 KOD NUMARASIYLA   SAKLAMA KABI POMBASI,

sak

Siparis Kodu: 3000
4 LÜ SAKLAMA KABI ( 4,5 lt / 2,5 lt / 1,2 lt / 0,5 lt /POMPA)

Siparis Kodu : 3001
3 LÜ SAKLAMA KABI ( 2,5 lt / 1,2 lt / 0,5 lt/POMPA )

Sipariş Kodu 3002
TEKLİ SAKLAMA KABI (4,5 lt.)

Sipariş Kodu : 3003
TEKLİ SAKLAMA KABI (2,5 lt.)

Sipariş Kodu : 3004
TEKLİ SAKLAMA KABI (1,2 lt.)

Sipariş Kodu : 3005
TEKLİ SAKLAMA KABI (0,5 lt.)

Sipariş Kodu : 3006
SAKLAMA KABI POMPASI
Ürün özellikleri :

1. Ersağ sağlıklı saklama kapları 4 boy seçeneği ile geniş kullanım imkanı sağlar.
2. Ersağ sağlıklı saklama kapları her türlü gıdalarınızı ( et,süt,balık,meyve,sebze,bakliyat v.b)güvenle muhafaza etmenize yardımcı olur.
3. Ersağ sağlıklı saklama kapları, gıdalarınızı buzdolabında saklarken kokularının birbirine karışmasını engellemeye yardımcı olur.
4. Ersağ sağlıklı saklama kapları şeffaf yapısı sayesinde içindekileri görmenizi sağlar.
5. Ersağ saklama kapları, vakum pompası ile kullanıldığında, içerisindeki havayı çekerek oksijen seviyesini ayarlar, böylece gıdalarınızı güvenle muhafaza etmenize yardımcı olur.
6. Organoleptik özellikler, özellikle üretilen gıdaların kalite kontrol aşamalarında tüketicilere uygunluğunu kanıtlayan en önemli özelliktir. Kullandığımız malzemenin organoleptik özellikte olması gıdalarda güvenle kullanabileceğini göstermektedir. Organoleptik özelliği ve vakumlu kapağı sayesinde nem kontrolünü sağlayarak gıdalarınızı uzun süre besin değerini kaybetmeden saklamanızı sağlar.
7. Bulaşık makinasında +90°C’ye kadar yıkanabilir.( Kapağı contalı olduğundan dolayı işlevini kaybetmemesi adına elde yıkanmasını tavsiye ederiz)
8. Gıdalarınızı sağlıklı saklama kaplarında -25 °C’ye kadar dondurarak kullanabilirsiniz. Esnek hammaddesi sayesinde ani sıcaklık değişmelerine karşı dayanıklıdır.
9. Ersağ sağlıklı saklama kapları yüksek geçirgenlik özelliği sayesinde, kapağı açık bir şekilde mikrodalgada kullanıma uygundur.
10. Ersağ sağlıklı saklama kapları çevreye duyarlıdır ve %100 geri dönüşümlüdür.

11. Ersağ sağlıklı saklama kapları Random PP(polipropilen) kopolimer malzemeden yapılmıştır ve içeriğinde herhangi bir boya/boyar madde yoktur. Canlı organizmalarda vücutta birikme gibi bir durum söz konusu değildir.
12. Kullanılan malzeme ‘polipropilen random kopolimer’ FDA tarafından güvenli polimer grubuna girmiştir, FDA ‘dan geçerlilik almıştır.
13. Ersağ saklama kapları, genellikle piyasadaki saklama kaplarında kullanılan ve polimer içeriğinde bulunabilen sağlığa zararlı BPA (Bisfenol A ) içermez.
14. Piyasaki saklama kaplarında kullanılan sıradan polimerlerin sentez aşamasında kanserojen etki gösteren kimyasallar (Akrilamid, Allergenler, benzen, dioksin, PHA, fitilatlar…) kullanılırken, Ersağ saklama kaplarında kullanılan kopolimerin sentez aşamasında bu kimyasallar kullanılmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?