ERSAĞ MASAJ KREMİ | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MASAJ KREMİ ERSAĞ, İÇERİĞİ VE FAYDALARI

27 Mayıs 2018
27 kez görüntülendi

 ERSAĞ MASAJ KREMİ

cleanball masaj kremi

ERSAĞ MASAJ KREMİ

ERSAĞ CLEANBALL MASAJ KREMİ

Her eve lazım denilen, her evin acil servisi diye takdim edilen masaj kremi gerçekten büyük bir nimet. Hem bitkisel özlerden yapılmış olması hemde ilaç olmamasına rağmen bir çok ağrıyı kısa süre içerisinde geçiriyor olması en büyük özelliklerinden.Peki bu giderek kullanımı çok yaygınlaşan kremin içeriği nedir? Hangi ağrılarda ve sıkıntılarda fayda ediyor? Ersağ masaj kremi fiyatı ne kadar? Herkes bu masaj kremini kullanabilir mi? Yan etkileri var mı?

İNDİRİMLİ SATIN ALABİLMEK İÇİN ÜYE OLUN

  Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

  WATSAPP  0 545 550 43 72

  DİKKAT !!! FİYATLARIMIZ ŞİRKETİMİZİN FABRİKA ÇIKIŞ ÜYE FİYATLARIDIR.BAŞKA PLATFORMLARDA ÇOK UCUZA SATILAN ÜRÜNLERE ASLA İTİBAR ETMEYİNİZ.ŞİRKETİMİZ BU ÜRÜNLERİ GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA TUTMAKTA SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.SAHTE YA DA TARİHİ GEÇMİŞ ÜRÜNLERLE SAĞLIĞINIZI TEHLİKEYE ATMAYINIZ.ÜRÜNLERİMİZ DİREK FABRİKADAN MÜŞTERİLERİMİZE ULAŞMAKTADIR.

  KAPIDA ÖDEME YOKTUR.BULUNDUĞUNUZ YERDEKİ BÜROLARIMIZDAN NAKİT ÖDEMEDE BULUNARAK ALABİLDİĞİNİZ GİBİ SİPARİŞİNİZİ 100 LİRAYA TAMAMLAYARAK KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN ADRESİNİZE GÖNDEREBİLİRİZ. ÖDEMELER PEŞİN ALINMAKTADIR. ÜYE FİYATIMIZ 49 LİRADIR. BÜRO ADRESLERİ İÇİN WATSAPP  0 545 550 43 72 MESAJ ATINIZ.

  ERSAĞ MASAJ KREMİ İLAÇ MIDIR?

  Ersağ masaj kremi ilaç değildir.masaj yaparken rahatlatma amacıyla üretilmiştir.Ancak içeriğindeki bitki extratlarının sayesinde ağrıları giderme,ateş düşürme , burun açma gibi bir çok sıkıntıyı giderdiği her kullanıcı tarafında kabul edilmiştir.Üstelik bitkisel olduğu için ilaçlar gibi yan etkileri bulunmamaktadır.

  ersağ cleanball masaj kremi

  Ersağ masaj kreminin içeriği nedir? Hangi bitki ve maddelerden oluşmuştur?

  Aqua: Latince su anlamındadır.Su bazlı olduğunu gösterir.

  Cetearyl: Bitkisel yağ anlamındadır.Bitkisel yağ alkolleri olarak düşünebilirsiniz.Aşağıdaki maddeler gibi.

  Menthol:Nane ve nanegiller familyasının bir üyesi olan mentol, kimyasal alanlarda “menthol”, ticari alanlarda ise “mentol” ismiyle kullanılır. Yapısı itibariyle bir yağ olarak algılanabilir. Oda sıcaklığında katı halde olacaktır. Nane bitkilerinin yağından elde edilen mentolün kullanım alanı oldukça geniştir.Ağrı giderici,gıcık alıcı,rahatlatıcı etkiye sahiptir.

  Allontoin: Karakafes otundan elde edilen bir maddedir.Nemlendirici,rahatlatıcı ağrı kesici bir özelliğe sahiptir.Hücre yenileyici,yaşlanma karşıtı özellikleri vardır.eski çağlardan beri ağrı kesici olarak kullanılmaktadır.

  Ginseng: Özellikle uzak doğuda yaygın olarak kullanılan anti oksidan bir bitkidir.Yara iyileştirici,cildi güzelleştirici özellikleri yanında enerji veren,hafızayı güçlendiren bir özelliği vardır.Ayrıca ersağ markasının ginseng kapsülü bulunmaktadır. Ayrıntı için tıklayınız…

  Ersağ masaj kreminin faydaları nelerdir? 

  Baş ağrısı, Diş ağrısı, Boğaz ağrısı, Bel, bacak, boyun tutulması ve ağrısı, Adet sancısı, Ateş düşürücü, Nefes açıcı,
  Yanık vakıalarında rahatlatıcı (yanan yerin etrafına sürülür)Masaj da çok etkili bir kremdir.
  SİNİZÜTÜ OLANLAR: Parmak ucuna 1 mercimek tanesi kadar alın, her iki burun deliğinizin içine 1 er mercimek tanesi kadar kremimizden yaydırarak sürün, yine bir o kadarını da burun dışına çok göze yaklaşmayacak şekilde üstten masaj yaparak yedirin. Burnunuzdan derin bir nefes alın.Mükemmel sonucu anında göreceksiniz.

  ÖKSÜRÜKTE: Boğaz bölgenize dıştan çeneye kadar yavaşça masaj yaparak uygulayın. Daha sonra yine 1 mercimek tanesi kadar dilinizin üstüne koyarak emme şeklinde boğazınıza yayılarak geçmesini sağlayın. Hiç bir şey olmaz. Öksürüğünüzün azaldığını ya da geçtiğini göreceksiniz.

  YOLCULUKTA: Çok küçücük bir parçayı yutmayı deneyin.Mide bulantınızı geçirecek ve rahat bir yolculuk yapacaksınız.

  VÜCUTTA KIRGINLIK: Ayak tabanınıza özellikle topuğunuza kremimizden sürün. Tüm vücudunuzun rahatladığını 20-30 dk sonra göreceksiniz.

  BURKULMA-ZEDELENME:Sorunlu bölgeye masaj yaparak yediriniz..

   HAMİLELERDE: Genelde bel ve sırt bölgesinde ağrı olur, ağrı oldukça kullanınız çok faydasını göreceksiniz.

  YANIKLAR ve YARALARDA: Yanan bölgenin çevresine sürün, yaralarda da yine aynı şekilde kullanın, ağrı ve sızının azaldığını, bazende tamamen geçtiğini göreceksiniz..

  ROMATİZMA, EKLEM, KAS AĞRILARI : problemli bölgeye masaj yaparak, ağrıyan yerin biraz daha geniş alanına yaydırarak kullanın.

  BAŞ AĞRISI: Alın, şakaklar, boyun ve ense bölgenize masaj yaparak yediriniz rahatladığınızı göreceksiniz.

  SÜREKLİ AYAKTA DURANLAR: Pazarcılar, tezgahtarlar veya iş yerinde gün içinde uzun süre ayakta duranlar, ayak ve bacak ağrısı çekenler, sabah işe gitmeden önce ve işten geldikten sonra Baldır, diz, bacak ve ayak altına kadar olan bölgeye masaj yaparak sürün, gününüzün diğer günlerinizden daha rahat geçtiğini fark edeceksiniz.

  SOĞUK ALGINLIĞINDA : Kireçlenmelerde, kas ağrılarında, romatizmal ağrılarda, eklem ağrılarında, burkulma ya da incinmelerde, baş ağrılarında, migren nöbetlerinde, kas ezilmelerinde rahatlıkla kullanabilir ve çok kısa sürede etkisini görebilirsiniz. Eğer bitkilerin gücüne inanıyorsanız ve kimyasal içerikli ürünlerin zararlarının farkındaysanız, ERSAĞ MASAJ LOSYONU  ile rahatlamak, sorunlarınızın çözümüne yardımcı olmak için daha fazla beklemeyin. Adale ağrıları, romatizmal ağrılar, kireçlenmeye bağlı ağrılar, hareketsizlikten kaynaklanan ağrılar, boyun tutulması, sırt ağrıları, spor sonrası oluşan ağrılar, burkulma, çarpma sonucu oluşan ağrılar, baş ağrıları ve auralı migren ağrılarında etkilidir.
  Ayrıca güneş yanıklarında güvenle kullanıp rahatlayabilirsiniz, yolculuğa çıkılmadan bacaklara uygulandığında oldukça faydasını göreceksiniz. Yolculuğa çıkmadan önce ayaklara masaj yaparak uygulanırsa, ayaklarınız şişmez.
  Ayrıca hanımlarımızın muayyen günlerindeki ağrıları için, ayak altına ve ağrı olan bölgeye sürerseniz çok faydası olduğunu göreceksiniz. Bu konularda onlarca üyemiz bize memnuniyetlerini bildirmiştir.
  Kozmetik amaçlı geliştirilmiş bitki özlerinin karışımıyla elde edilmiştir. İlaç değildir.

  Ersağ cleanball masaj kremi fiyatları:

  Ersağ masaj kremi iki farklı ebatta yani 100 ve 200 ml tüplerde satılmaktadır.Fiyatlarını buradan görebilirsiniz.

  DİKKAT !!! FİYATLARIMIZ ŞİRKETİMİZİN FABRİKA ÇIKIŞ ÜYE FİYATLARIDIR.BAŞKA PLATFORMLARDA ÇOK UCUZA SATILAN ÜRÜNLERE ASLA İTİBAR ETMEYİNİZ.ŞİRKETİMİZ BU ÜRÜNLERİ GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA TUTMAKTA SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.SAHTE ÜRÜNLERLE SAĞLIĞINIZI TEHLİKEYE ATMAYINIZ.ÜRÜNLERİMİZ DİREK FABRİKADAN MÜŞTERİLERİMİZE ULAŞMAKTADIR.

  KAPIDA ÖDEME YOKTUR.BULUNDUĞUNUZ YERDEKİ BÜROLARIMIZDAN NAKİT ÖDEMEDE BULUNARAK ALABİLDİĞİNİZ GİBİ SİPARİSİNİZİ 100 LİRAYA TAMAMLAYARAK KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN ADRESİNİZE GÖNDEREBİLİRİZ. ÖDEMELER PEŞİN ALINMAKTADIR. ÜYE FİYATIMIZ …..LİRADIR. BÜRO ADRESLERİ İÇİN WATSAPP  0 545 550 43 72 MESAJ ATINIZ.

  Dikkat gözlerden uzak tutun. Özellikle bebeklerin dokunmasına engel olun.Gözlere yakıcıdır.

  Bu site resmi ersağ web sitesi değildir.Sponsor öncü 724600 Sponsor No lu Muzaffer BÜYÜKDAĞ tarafından tanıtım ve müşteri bulma ile hazırlanmıştır. Resmi web sitesi www.ersag.com.tr

  HEMEN  WATSAPP DAN YAZIN WATSAPP  0 545 550 43 72

   Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI - 28 YORUM

   1. Pro-DTQ dedi ki:

    FİNE

   2. Pro-DTQ dedi ki:

    FİNE

    1. Anonim dedi ki:

     2 yaşındaki çocuğum güne sürmüş zarar veririm yardımcı olun çok endiweliyim

   3. Nesrin Tanıl dedi ki:

    Boğazlarım kötüydü. Yutkunamıyordum. Cleanball masaj kreminden sürdüm iki gün boyunca sabah ve akşam. Çok şükür iyiyim. Deneyin derim. Süper bişey. Teşekkürler ersağ.

   4. Anonim dedi ki:

    efendim yazınızı alıp paylaştım hakkınızı helal edin….bende ersağ ailesinden bir üyeyim….Bircan ışık ben…….teşekkür ederim…..

    1. admin dedi ki:

     helal olsun efendim,bereketli olsun,hayırlı günler

   5. Esra dedi ki:

    Muzaffer Bey güven verici bir insan. kredi kartı kullanmaktan çekinmiştim, ücretini ona güvenip gönderdim ve kendi kartına çekerek adresime ürünün ulaşmasını sağladı. Çok teşekkür ediyorum.

    1. admin dedi ki:

     Rabbim mahçup etmesin,her zaman ürünlerimizin arkasındayız.

   6. Elmas duran dedi ki:

    Mereba ben yeni aldım ürününüzü selelüt kremızını nasıl kullancagımı bılmıyorum yardımcı olurmusunuz

   7. Anonim dedi ki:

    Çok güzel agrılarım geçti

    1. Anonim dedi ki:

     Ben gözlerime yakın cok hafif sürüyorum kaşıntıyı giderdi

   8. Solmaz dedi ki:

    Merhaba ersag masaj kremini 3yasindaki ogluma kullanabilirmiyim burnu tikali ve oksuruyor

    1. admin dedi ki:

     evet kullanabilirsiniz. gözlerinden uzak tutun yakar

    2. Bayram dedi ki:

     Mrb dizimin arkasinda kireçlenme var ve yürûmekte zorluk çekiyorum bu krem kullansam faydasi olurmu bilgilendirebilirseniz memnun olurum tskler

     1. admin dedi ki:

      Kesinlikle denemelisiniz.

      1. Anonim dedi ki:

       U

      2. Anonim dedi ki:

       4. Tüpü kullanıyorum aldığınız para helali hoş olsun

   9. Notr dedi ki:

    10 aylık oğlum için ayak altından kullanabilir miyim vicks gibi zarara yol açar mi

    1. admin dedi ki:

     Kullanabilirsiniz,elle temasına engel olun.

    2. mesut baskak dedi ki:

     ev adresine gönderebilirsiniz

    3. mesut baskak dedi ki:

     ev adresine gönderebilirsiniz 2adet cleanball masaj kremi fiyatı ne kadar kargo aliyor musunuz kapida ödeme varmı

     1. admin dedi ki:

      Tabiki e postanıza mesaj olarak gerekli açıklamayı gönderdik.

   10. mesut baskak dedi ki:

    fiyatı ne kadar adrese teslim ediyor musunuz 2adet fiyatı ne kadar

   11. mesut baskak dedi ki:

    koltuk temizleme ilacı ne kadar

    1. mesut baskak dedi ki:

     ev adresine gönderebilirsiniz

   12. Anonim dedi ki:

    Disim ağrıyor nasıl uygulaya bilirim acaba

   13. Anonim dedi ki:

    6 aylık cocugumun burnu tıkalı.masaj kremi kulllananilirmiuim

   BİR YORUM YAZIN

   Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?