Ersağ Kara Mürver | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ Kara Mürver

Mevsim geçişlerinde karşılaştığımız ani değişen hava şartları vücudumuzun bağışıklık sistemini zayıflatarak sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle sonbahar-kış dönemi, solunum yolu rahatsızlıkları, grip,nezle, alerjik hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar gibi birçok rahatsızlığı da beraberinde getirmektedir.Hele son dönemdeki corono virüs tehlikesi düşünüldüğünde gribe yakalanmak çok tehlikeli olmaktadır.

Bağışıklık sistemini ayakta tutmak için iyi bir beslenme kadar, gıda takviyeleri kullanmak, iyi uyumak ve stresten uzaklaşmak da oldukça önemlidir. Ancak tüm bunlara dikkat ederek bağışıklık sistemimizi koruyabilir ve hastalıklardan korunabilirsiniz.

Şimdi ersağ şirketi soğuk algınlığı, grip gibi rahatsızlıkların yanında bel ağrısı, romatizma gibi, kırgınlık gibi rahatsızlıklarda çok başarılı sonuçlar aldıran kara mürver gıda takviyesini üretmiş durumdadır.

Fiyatı:

Üye fiyatı 81,60 liradan satışa çıkarılmıştır.

Kara Mürver

İçeriğinde c vitamini b6 vitamini bolca bulunan kuşburnu, ekinezya, üzüm çekirdeği ve çinko ile muhteşem bir gıda takviyesi elde edilmiştir.

Faydaları:

kara mürver faydaları

Görüldüğü üzere kanda enfeksiyon birikmesini düzenlemekte, adet düzensizliğinden solunum yolu hastalıklarına kadar bir çok faydası bulunmaktadır.

watsap: 05455504372

facebook: https://www.facebook.com/42muzaffer