Ersağ Hakkında | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ Hakkında

Anasayfa » Ersağ Hakkında

ersaglogoERSAĞ Hakkında

ERSAĞ Organizasyon Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Paz. San ve Tic. Ltd. Şti 2006 yılında Denizli’de kurulan ve Denizli Ticaret Odasına kayıtlı bir şirkettir. Temizlik ürünleri , kozmetik ürünleri , gıda takviyesi, tekstil ürünleri,ürün malzemeleri, parfüm,roll-on, sprey gibi birçok alanda ürünler üretmektedir. Ersağ ürünleri, dünya çapında onaylı kalite sertifikalarına sahiptir. Tüm sertifikaları görüntülemek için burayı tıklayınız.

 

ERSAĞ Ürünleri

Ersağ, ilk kurulduğu günden beri kimyasallara karşı politikasına bağlı olarak doğal ürünler kullanmaya dikkat eden  çevre dostu bir şirkettir. Bunun yanında temizlik ürünlerinin çoğunda bulunan, doğaya zarar veren ve doğadan yok olmayan zararlı kimyasallardan olan fosfattan insanları kurtararak, insanların doğal ürünler kullanmasını sağlamayı misyon edinmiş, yerli malı üreten ve dünya çapında tanınmış, dünya markası olmayı vizyon edinen bir şirkettir. Ürün içerikleri bitkisel yağlardan, özlerden elde edildiğinden doğallığından ve kimyasal içermediğinden emin olabilirsiniz. Konsantre olarak hazırlanan ürünlerin kullanım ömrü diğer markaların ürünlerine göre daha uzun sürelidir. Tüm analiz raporlarını görüntülemek için burayı tıklayınız.

 

Nasıl Satın Alırım?

Ersağ ürünlerini internet üzerinden üye olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerde 4 ayrı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Size uygun olan bir seçenek ile ödemenizi yapabilir, belirli bir ücretin üzerinde alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Aldığınız ürünlerde teslim tarihinden 7 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden cayma, iade etme hakkına sahipsiniz. İnternet sitemizden almak istediğiniz ürünlerin içeriğine dair bilgileri inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tüm ürün kataloğunu görüntülemek için burayı tıklayınız.

 

Nasıl Para Kazanırım?

ERSAĞ network marketing sistem sayesinde üyelerine de kazandırmayı amaç edinen bir firmadır. Network Marketing bir iş fikrinden çok kendi işini kurmaya sermayesi olmayan insanların, risk almadan kendi işlerini kurabildiklerini ispat etmiş bir yoldur. Araştırmalarda son on yıldaki zenginlerin %20 sinin bu alanda çalışmaya başlamış ve sonuca ulaşmış temsilcilerden oluştuğu görülmektedir. Ürünlerin sadece firma temsilcilerince satılması, başka aracıların olmaması (Toptancı, nakliye, perakendeci v.s.) milyonlarca liraya mal olan reklam giderlerinin olmaması, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin artmasına aynı zamanda uygun fiyattan memnun müşterilere ulaşmasının nedenidir. Memnun müşteri ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde tavsiye yoluyla hem ürünlere hem de işimize talep artacak ve buda işimizin gelişimini ve yayılımını sağlayacaktır. Ücretsiz Üye Olmak İçin Burayı Tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Anonim dedi ki:

    hocam kaliteli ürünler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?