Ersağ çam kabuğu ekstratı protec20
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ çam kabuğu ekstratı protec20

ersağ protec 20

PROTEC 20

ÜRÜN KODU : 4009

İşletme Kayıt No : TR-20-K-021012 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ Protec 20 Onay Numarası: 009332-16.12.2020

Ersağ Protec 20,  takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Protec 20  içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

PANDEMİ SÜRECİNDE BİR ALANA BİR BEDAVA PROMOSYONU

Etken MaddeGünlük 10 ml 
C Vitamini ( L- Askorbik Asit )0,40 mg
Zerdeçal Tozu ( Curcuma Longa )0,40 mg
Sahil Çamı, Fransız Çamı Sıvı Ekstresi ( Pinus Pinaster Aiton ) 0,30
Üzüm Çekirdeği Ekstraktı ( Vitis Vinifera )0,30
Sahil Çamı, Fransız Sahil Çamı Ekstraktı ( Pinus Pinaster Aiton )0,20
0 545 550 43 72

Kullanım Şekli: 11 yaş üstü yetişkinler için sabah 5 ml-akşam 5 ml toplam 10 ml olmak üzere günde iki kere tok karnına içilmesi önerilir. Takviye edici gıda olarak tüketilir. 

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Çam kabuğunun faydaları için tıklayınız.

WATSAP 0 545 550 43 72

Ersağ ilaç sanayisinin arge çalışmaları sonucu 3 farklı üniversiteden alınan olumlu raporlarıyla:

1) Ürün içeriği zerdeçal, üzüm çekirdeği ve sahil çamı kabuk ekstreleri yer almaktadır. Bunlar farklı oranlarda olup ürün serin ve kuru yerde saklanması gerekmektedir. Ürün kullanılmadan önce çalkalanması önerilmektedir. Protec 20, 200 ml olup kapak üzerinde ölçeği bulunur ve yine ambalaj üzerinde kullanım miktarı yazan ölçeği bulunmaktadır.

2) Elde edilen hammadde karışımımız ürün formatına geçmeden ilgili yasalar gereği covid üzerindeki etkisi konuşulabilinirken ürün formatına geçtiğinde hepinizin bildiği gibi kesinlikle herhangi bir hastalıkta iyi gelir, etkilidir asla diyemeyiz.

3) Ürünümüz yapılan laboratuvar analizlerinde ( hammaddemiz ) 25 mikrogramı covid üzerindeki etkisi bilimsel olarak raporlanmıştır. Üretime geçildiğinde ise bu etki 40 kat arttırılmıştır. Bu arttırım oranınında ise toksitleyici etkiye bakılmış ve herhangi bir toksitleyici etkiye rastlanmamıştır.

4) Ürünümüz piyasaya çıkmadan önce farklı covid hastalığı geçirmiş insanlarda kullandırılmış olup lakin dozaj biraz yüksek denenmiş ve çok güzel sonuçlar alınmış, şuandaki dozajda da aynı sonuçlar elde edilmiştir.

5) Ürünümüz 200 ml olup, günlük kullanım dozu 10 ml olduğunda 20 gün, 20 ml olduğunda 10 gündür. Ürünümüzün üzerinde yazdığı gibi kullanım 5 er ml ve günde iki sefer önerilmektedir. Lakin edindiğimiz tecrübeler gereği covid hastalığını ağır geçirenlerin günde iki sefer 10’ ar ml den günlük 20 ml kullanılması önerilmektedir.

6) Peki bu ürünü kimler kullanmalı; hamile ve emzirme döneminde olan kişiler hariç hiçbir rahatsızlığınız yok iken bu ürünü kullanmamız gerekir. Çünkü bağışıklık sistemini güçlendirerek vücut direncini arttırmaktadır. İlk kullanımlarda sıkça idrara çıkmalar oluşabilmekte Buda vücuttaki ödemi attığı içindir. Bu ürünü kullandığınız da virüse yakalanmayacağız algısı asla olmamalıdır. Koruyuculuk üstlenmektedir.

7) Yapılan bilimsel çalışmada ürünün akciğeri temiz tuttuğu ve akciğer üzerinde virüste dahil olmak üzere farklı oluşan olumsuzlukları temizlediğini özellikle virüse yakalananların solunum sıkıntısı çekmediğini hatta öksürükte etkili olduğu vücutta oluşan ağrılı sancıların kısa zamanda geçtiği hatta bazılarında hiç olmadığı kısaca virüsü çok rahat atlattıkları görülmüştür.

8) Virüse yakalanan insanların iyileştikten sonra kan pıhtılaşmasında kalp krizi geçirdikleri bilinmektedir. Ürünün literatür bilgilerinde kan sulandırıcı özelliğe sahip olduğu böyle bir risk taşımadığı ancak kanamalarda pıhtılaşma sağladığı bilimsel veriler ile test edilmiştir.

9) Kişi herhangi bir ürün kullanırken bunu da kullanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu ürünümüzü kullanırken Covid hastalığı geçirmiş kişilerde özellikle karamürver, C vitamini, propolis ve Omega3 ürünleri ile desteklendiğinde iyi sonuç alınması muhtemeldir. Hepsini kullanmasa bile bir tanesi destek olarak kullanmasında daha iyi fayda ya da daha iyi sonuç alabilmesi muhtemeldir.

10) Kronik rahatsızlığı olan özellikle de şeker hastalığı olan kişiler virüse yakalandıklarında ağır semptomlar ile geçirebilmektedirler. O ağır semptomların en ağır etkisi kas ağrıları ve halsizliktir. Bu ürünü kullandığında bu semptomların azaldığı ancak kesinlikle solunum sıkıntısı yaşamadığı görülmüştür. Herhangi bir kronik rahatsızlığı olanlarda bu ürünümüzü rahatlıkla kullanabilir.

11) Kesinlikle aç karnına kullanılmayıp açlık kan şekeri olan kişilerde tansiyonu hızlı bir şekilde düşürebilmektedir. Dolayısıyla diyabet ve yüksek tansiyon ve kolestrol hastalığı olan kişiler ürünümüzü tok karnına kullandıklarında bu değerlerin düştüğünü görecektir. Ürün hiçbir şekilde aç karnına tüketilmemelidir.

PROTEC 20 KİMLER KULLANAMAZ

●11 yaş alti cocuklar●Hamileler●Emziren anneler●Kalp rahatsızlığı olanlar●Kan sulandirici kullananlar doktoruna danışarak●Kanser hastaları kullanamaz.Yanlizca kemoterapi öncesi ve sonrası belki bir aralıkla kullanıla bilir. ●Kemoterapinin verdiği hasarı aza indirmek için.●Otoimmüm hastaliklarda●KAN SULANDIRICI olarak Heparin,varfarin,plavix,oxapar,cumadin,yüksek doz ecopirin 300 mg meselaEcopirin 100 mg ve altı ise protec20 kullana bilir.Ama 300 mg ve üstü kullanamaz.

İlaç değildir. Gıda takviyesidir. Tarım ve Orman Bakanlığınca bakanlığınca onaylıdır.

Kullanımızın yorumu

WATSAP 05455504372

    Lütfen size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz gönderin.

    İNDİRİMLİ ALABİLMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ. BİLGİLERİNİZİ GÖNDERİNCE BİZDEN WATSAP MESAJI BEKLEYİNİZ. EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPACAĞIZ.

    WATSAPP 0 545 550 43 72