Ersağ Banyo Wc Mucizesi | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ersağ Banyo Wc Mucizesi

09 Haziran 2018
7 kez görüntülendi

Ersağ Banyo Wc Mucizesi

ERSAĞ BANYO WC

ANTİBAKTERİYEL & DEZENFEKTE EDİCİ

Sizce dünyada bitkisel olup aynı zamanda antibakteriyel olan kaç ürün vardır? Ersağ banyo wc eşi benzeri olmayan mucizevi bir ürün olarak yerli gururumuz olmuş durumdadır. Peki ama neden mucize kavramını kullanıyoruz? Bunda hiç abartmadığımızı düşünüyoruz.Çünkü faydalarını öğrenince önce insan inanmıyor ama deneyince işte o zaman her söylenenin gerçek olduğu anlaşılıyor.

banyo wc-antibakteriyel

ANTİBAKTERİYEL & DEZENFEKTE EDİCİ ERSAĞ BANYO WC

Antibakteriyel ve Dezenfekte Edici On dört (14) adet Bakteri üzerinde etkili olan Banyo Wc Temizleyicimiz Dezenfekte edici özelliği ile sağlığımızın dostudur.

Almış olduğu yönetmeliğe göre öldürdüğü bakteri isimleri şunlardır ;

MRSA(Metisilin dirençli Staphylococcus aureus) (HASTANE MIKROBU)
Escherichia coli ATCC 25922,
Pseudomonas aeruginosa ATCC 27853,
Staphylococcus aureus ATCC 25923,
Salmonella typhimurium ATCC 14028,
Enterobacter cloacae ATCC 13047,
Proteus mirabilis,
Klebsiella pneumoniae ATCC 13883,
Proteus vulgaris ATCC 13315,
Enterococcus faecalis ATCC 29212,
Yersinia enterocolitica ATCC 27729,
Bacillus cereus ATCC 33019,
Bacillus subtlis ATCC 6633,
Candida albicans, Aspergillus niger

HASTANE MİKROBU
MRSA(Metisilin dirençli Staphylococcus aureus)

Son yıllarda Türkiye’de hastane mikrobundan ölenlerin sayısının her geçen gün arttığını basın yayından izliyoruz. Bu tür ölümler Türkiye’nin büyük hastanelerinde bile görülebilmektedir.

Doğum, ameliyat ya da başka bir hastalık tedavisi için hastaneye giden birçok insan, burada kaptığı mikrop yüzünden aylarca yoğun bakımda kalıyor ya da hayatını kaybediyor.

İç hastalıkları ve enfeksiyon hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Murat Akova, hastane mikrobunun her yerde bulunan mikroplardan birisi olduğunu söylüyor. Tek farkı diğerlerine göre antibiyotiklere daha dirençli olması. Zira hastaneler yoğun antibiyotiklerin kullanıldığı yerler. Antibiyotiklere duyarlı olan mikroplar ölüyor, aralarında dirençli olanlar seçime uğruyor.

Bu sebeple hastane içinde bulanan mikroplar oldukça dirençli. Dolayısıyla da tedavileri çok zor, çoğunlukla da imkânsız. Hastane mikroplarının hastalar arasında yayılmasının sebebi ise personelin temizliğe dikkat etmemesi.

Çünkü bir hastada bulunan mikrop diğer hastaya onun bakımını üstlenen personelin eli sayesinde yayılıyor.

Geçmiş dönemlerde birkaç hemşire Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığına yakalanan hastalardan kaptıkları mikrop sebebiyle hayatını kaybetmişti.

Peki, hastane mikrobu nedir? Nasıl bulaşır? Çaresi var mıdır

Yine hastaların sayısının fazla olması, birbirlerine çok yakın yatırılması ve kalabalık ziyaretçi grupları da mikropların yayılmasına sebep oluyor.

Akova, hastane mikrobunun ağır hastalarda ve bebeklerde daha yoğunlukla görülmesinin sebebini vücutlarının direncinin az olması olarak gösteriyor.

Özellikle erken doğan çocuklar vücut gelişimini tam sağlayamadığı için mikroplara karşı dirençleri az oluyor. Güçlü bir mikrop bebeklerin hayatını tehdit edebiliyor.

Banyo ve WC Temizleyicinin genel özellikleri;

Banyo wc ürünümüz biyosideldir. Yani ilaç gibi ruhsatlandırılmıştır. Yedi tepe üniversitesinden alınan belge ile dezenfektan olduğu tescillenmiştir.

BİYOSİDAL NEDİR ?

BİYOSİDAL ÜRÜNLER ;

Bir veya birden fazla aktif madde içeren, kullanıma hazır halde satışa sunulmuş, kimyasal veya biyolojik açıdan herhangi bir zararlı organizma üzerinde kontrol edici etki gösteren veya hareketini kısıtlayan, zararsız kılan, Yaşayan canlı organizmalar için yıkımlayıcı özellikte olan aktif madde ve preparatlardır.

Bir biyosidal ürünün piyasaya arz edilebilmesi için öncelikle Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Çevre Sağlığı Daire Başkanlığınca çeşitli açılardan incelenmiş ve uygun bulunmuş olması gerekmektedir. İnsan ve çevre sağlığı açısından zararları, kontrol altına almayı hedeflediği mikroorganizmalar açısından etkinliğini ölçmek amacı ile Sağlık Bakanlığı’nın yetkilendirdiği çeşitli labratuvarlarda analizleri yaptırılan ve analiz sonuçları ile birlikte çeşitli bilgi ve belgelerle desteklenen başvuru neticesinde uygun bulunursa Ruhsatlandırılır.

Kişisel hijyenden, evimizin, eşyalarımızın, hastane cihazlarının, veteriner alanlarının, havuz sularının, içme sularının… vb. bir çok alanın, yüzeyin dezenfekte edilmesinde yani zararlı mikroorganizmalardan arındırılmasında kullanılan ürünlere biyosidal ürün denilmektedir.

Biyosidal ürünler listesi aynı zamanda Sağlık Bakanlığı’nın sitesinde yayımlanmaktadır.

Böylece piyasada izinsiz olarak biyosidal ürün satılmasının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Faydaları olduğu kadar zararları da olabilecek olan bu ürünlerin mutlaka Ruhsat’lı ürün olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Aksi halde ciddi sorunlar yaşanabilecektir.

İşte ERSAĞ BANYO-WC
Sağlık Bakanlığı tarafından imalat Biosidal Ürün Yönetmeliğine göre ruhsatlandırılarak üretim izni verilmiştir.
Organik sertifikalı, RİTHA bitkisinden yapılmış bir ürünümüzdür.
Evinizin her köşesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Ersağ ürünlerinde kullanılan ritha bitkisi anti bakteriyel ve antioksidan özellikleriyle tedavi edici özeliğe sahiptir.

Cilt rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Ersağ Bitkisel İçerikli Banyo Wc Temizleyicinin içeriğindeki bitki asitleri sayesinde kireç, pas ve sabun kalıntılarını kolayca çözer.

Kötü kokuları ortadan kaldırır, hoş koku bırakır.

Türkiye’de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk firma olan Ersağ sayesinde elleriniz tahriş olmadan banyonuz pırıl pırıl olur.

Bildiğiniz gibi kullandığımız temizlik malzemeleri suyla birlikte olduğu gibi doğaya karışıyor. Bu kimyasalların doğada birikmesi de sağlığımız üzerinde büyük tehdit oluşturuyor. Bu tür maddelerin kanserojen olduğunu zaten biliyoruz. Bu aşamadan sonra öğrenmemiz gereken nasıl tedbirler almamız gerektiğidir.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

Ürünümüze dair detaylar:

Yapılan bilimsel deneyle 14 adet bakteri üzerinde etkili olan banyo Wc , 1/3 oranında sulandırılarak kullanıldığında etkili bir dezenfektandır.

Sağlık Bakanlığı tarafından imalat Biosidal Ürün Yönetmeliğine göre ruhsatlandırılarak üretim izni verilmiştir.

Kötü kokuları ortadan kaldırır, hoş koku bırakır.

Kolayca kurulanır. İz ve tortu bırakmaz. Uygulaması kolaydır ve derinlemesine temizlik sağlar.

Konsantre oluşu nedeniyle ekonomiktir.

Kullanılan alanda daha sonra kuru bezle kurulama yaptığınızda kalıcı bir parlaklık sağlayarak kirlenmeyi geciktirir.

Dezenfekte edilmesi gereken her yerde hastaneler, hastane yoğun bakımları, toplu bulunulan yerler, resmi kurumlar, okul, yurtlar vb gibi yerlerde aparatı ile püskürtülerek kullanıldığında mikrobu kırıp mikrobun bulaşmasını önler.

Dişçilerin alet ve edavatları ile ellerini dezenfekten etmeleri gerektiği durumlarda , yaşanılan ortama sıkıldığında , evcil hayvanların ağıl yada kümes gibi barınaklarının dezenfektan edilmesinde, aynı zamanda kanayan yaranın mikrop kapmasını önleyen bir üründür.

Duşakabin, küvet, banyo, lavabo, batarya, fayans ve mermer temizliğinde çok etkilidir. Kötü kokular ortadan kalkar ve hoş bir kokusu vardır.

Ürün 1 lt de 1/3 oranında sulandırılırsa 4 lt banyo wc dezenfektan ürünü elde edilir.

Ürün 1 lt de 1/2 oranında sulandırılırsa 3 litre banyo wc ürün elde edilir.

Akan kanı durdurduğunu biliyormuydunuz ? Anti bakteriyel özelliği sayesinde yaraların iyileşmesini hızlandırmaktadır.Bitki ve hayvanların bakteri sorunlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Egzema ve cilt rahatsızlıklarının giderilmesinde etkili olmaktadır.Dişiniz mi ağrıyor hemen pamuğa birazcık sıkın dişinizin üzerine koyun bakın nasıl ağrısı gidiyor. Ağzınızda aft mı çıktı,sabaha bişeyiniz kalmaz.

Odanıza püskürtün bolca,mikropları kırar dezenfekte eder.

Görüldüğü üzere banyo wc çok amaçlı kullanılabilen bir üründür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Muzaffer dedi ki:

  Hayırlı olsun

 2. Melek Şimşek dedi ki:

  Neden ersağ çünkü sağlıklı ürün olduğu için ellerine emeğinize sağlık çok süper olmuş muzaffer abi

 3. Tuğba Kaya dedi ki:

  Ben kullandığın ürünlerinden memnunum tebrik ederim ersağı

 4. Anonim dedi ki:

  Ersağ kullanmak bir ayrıcalık harika ürünlerBanyo wc her eve lazım…

 5. Yeşim dedi ki:

  Ersağ kullanmak bir ayrıcalık harika ürünlerBanyo wc her eve lazım…

 6. Başaran fatma dedi ki:

  Ersağ bağımlılık yapar…

 7. Melek Şimşek dedi ki:

  Banyo wc çok süper leke çıkarıyor her eve lazım bunu herkesin bilmesi lazım.

 8. Anonim dedi ki:

  Yumurta kokusunu ne ile yok edebilirim

  1. admin dedi ki:

   Banyo wc temizleyiciden sıkın, damla varsa damladanda püskürtün makinanın içersine

 9. DensLast dedi ki:

  harika bir site

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?