ALTIN MASKE 150 ML. | Ersağ | Ücretsiz Üyelik | Fiyat Listesi | Hediye |Network
0 545 550 43 72
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
18 Temmuz 2018
5 kez görüntülendi

ALTIN MASKE 150 ML.

ÜRÜN KODU : 287

altın maske

Yaşlanma & Leke Karşıtı Soyulabilen Maske

Kollajen ve elastin seviyeleriniz,cildinizin ne kadar esnek, yumuşak ve sıkı olduğunu belirlenmesine yardımcı olur. Yaşlandıkça, kollajen ve elastin seviyeleri azalır. Bu yüzden cildiniz, esnekliğini, sıkılığını ve pürüzsüzlüğünü kaybetmeye başlar. Kırışıklıkların görünümünde azalmaya yardımcı olurken cildi pürüzsüzleştirirmeye yardımcı olur. Cilt tonunun düzenlenmesine ve aydınlanmasına yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcıdır.

Ersağ Markalı Maskemizi doğru kullanım gerçekleştirdiğiniz takdirde memnun kalacağınız ürün gruplarımız arasındadır.

Güneş Lekesini Önleme:

Cildimiz güneşin altında bronzlaşırken hepimiz çok endişeli oluruz. Ciltte melanin veya siyah pigment üretimi, güneş ışığına maruz kaldığında artar ve güneş lekeleri oluşur.Vücuttaki melanin üretimi altın maske kullanımı ile azaltılabilir.

Cilt Alerjisi Tedavisinde:

Mısırlılar,altının birkaç hastalığın iyileştirilmesinde yardımcı olabilecek tıbbi özelliklere sahip olduğuna inanıyorlardı.Altında bulunan antioksidan özellikler, kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak akne ve diğer cilt alerjilerinde azalmaya yol açar.

Cildin Esnekliği Artar:

Cilt esnekliği azaldığında ve ya tamamen kaybolduğunda sarkma eğilimi gösterir.Altın Maske kullanımı elastinin parçalanmasını azaltır ve dokuların esnekliğini geri kazandırır.Cildin sarkmasını engeller.Altın, cildin elastikiyetini artırır, böylece cildi sıkı ve esnek hale getirir. Ersağ altın maske içerisinde bulunan iyonlar, vücudunuzdaki hücreleri, sinirleri ve damarları uyarmada yardımcı olur.Böylece cilt hücrelerinin metabolizmasını ve yüzünüzdeki kan dolaşımını hızlandırarak atıkların ciltten arınmasını sağlar.Altın maske hücreleri uyarmaya ve sağlıklı bir cilde sahip olmaya yardımcı olur.

Cildin Erken Yaşlanmasını Önleyebilir:

Cildin kuruması erken yaşlanmasına yol açar. Ersağ Altın Maske kullanımı cildin kuruluğunu azaltır ve metabolik hızı artırmaya yardımcı olur.Bu cildin erken yaşlanmasını önler.

Kollajen Tüketimi Yavaşlatır:

Vücutta doğal olarak üretilen kollajen,vücudu esnek tutar.Pürüssüz bir cilt görünümünü ve saçların parlamasını sağlar.Vücuttaki kollajen seviyesi 25 yaşından itibaren azalmaya başlar.Yaşınız ilerledikçe cildinizdeki değişiklerin farkına varırsınız.Altınla cilt bakımı, cilt hücrelerinizdeki kollajen seviyesinin azalmasını yavaşlatır.

 Kullanımı:

Göz çevresi ve dudak çevresi hariç olmak üzere yüz ve boyun bölgesine ince bir kat uygulayın. 15-20 dakika kadar kurumasını bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartınız. Cildinizi su ile durulayın. 62,50 Liralık ürünü 50 liraya alabilmek için hemen üye olun.

Uyarı:  Yaralı ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız. Ateşe yaklaştırmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Göze temas ettirmeyiniz. Göz ile temas durumunda bol su ile durulayınız. Haricen kullanım içindir. Kullandıktan sonra ambalajı sıkıca kapayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?